Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Bright Ideas Starter Class Book

Bright Ideas Starter Class Book

Kategorie:
Bright Ideas Starter Class Book

Tytuł jest jednym z komponentów do serii BRIGHT IDEAS.
KURS gwarantuje sukces na egzaminach Cambridge English Qualifications.

BRIGHT IDEAS to 7-częściowy kurs  przeznaczony dla dzieci w wieku 6-11 lat. Innowacyjne treści i znane tematy, a także interaktywny sposób nauki szczególnie rozwijają sprawności pisania i czytania. Dzięki dużej elastyczności pozwala na rozwijanie umiejętności XXI wieku poprzez kreatywne zabawy, gry i zadania.
Towarzyszący kursowi zestaw atrakcyjnych materiałów drukowanych i cyfrowych urozmaica i wzbogaca lekcje i pozwala na dostosowanie ich do zróżnicowanych sytuacji w klasie. Filmy, historyjki animowane, oprogramowanie na tablice interaktywne i interaktywne ćwiczenia na platformie motywują uczniów do odkrywania świata za pomocą języka angielskiego. Bright Ideas łączy klasę ze światem rzeczywistym, zachęca dzieci do współpracy i komunikacji i rozwija myślenie krytyczne za pomocą „Big Questions”. Używanie „Wielkich Pytań”, jest  bardzo ważne, rozwija naturalną chęć poznania świata i zaspakaja jego ciekawość dziecka.
Testy i arkusze ćwiczeń do pobrania zapewniają zasoby i ćwiczenia, które można dostosować do wszystkich sytuacji dydaktycznych.

Komponenty kursu:

- Class Book
- Activity Book with Online Practice
- Teacher's Pack
- Classroom Resource Pack(Flashcards, Wordcards, Poster)
- Audio CDs
- Exam Power Pack DVD (for levels 1-6)


Liczba stron: 76
Format: 22 x 27,7cm
Jeżeli chcesz kupić Bright Ideas Starter Class Book w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/bright-ideas-starter-class-book-isbn-9780194111843/503512