Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Bright Ideas 3 Activity Book with Online Practice

Bright Ideas 3 Activity Book with Online Practice

Kategorie:
Bright Ideas 3 Activity Book with Online Practice

Tytuł jest jednym z komponentów do serii BRIGHT IDEAS.

KURS gwarantuje sukces na egzaminach Cambridge English Qualifications.
Kurs  7-częściowy  przeznaczony dla dzieci w wieku 6-11 lat.Innowacyjne treści i znane tematy, a także interaktywny sposób nauki szczególnie rozwijają sprawności pisania i czytania.Dzięki dużej elastyczności pozwala na rozwijanie umiejętności XXI wieku poprzez kreatywne zabawy, gry i zadania
Towarzyszący kursowi zestaw atrakcyjnych materiałów drukowanych i cyfrowych urozmaica i wzbogaca lekcje i pozwala na dostosowanie ich do zróżnicowanych sytuacji w klasie. Filmy, historyjki animowane, oprogramowanie na tablice interaktywne i interaktywne ćwiczenia na platformie motywują uczniów do odkrywania świata za pomocą języka angielskiego. Bright Ideas rozwija myślenie krytyczne za pomocą „Big Questions”. Używanie „Wielkich Pytań”, uczy i promuje umiejętności XXI wieku takich jak: krytyczne myślenie, kurs łączy klasę z „rzeczywistym światem” i zachęca do dzielenia się pomysłami poprzez komunikację i współpracę.

Testy i arkusze ćwiczeń do pobrania zapewniają zasoby i ćwiczenia, które można dostosować do wszystkich sytuacji dydaktycznych.


Komponenty kursu:

- Class Book
- Activity Book with Online Practice
- Teacher's Pack
- Classroom Resource Pack(Flashcards, Wordcards, Poster)
- Audio CDs
- Exam Power Pack DVD (for levels 1-6)


Format: 22x28 cm
Jeżeli chcesz kupić Bright Ideas 3 Activity Book with Online Practice w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/bright-ideas-3-activity-book-with-online-practice-isbn-9780194110952/488663