Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Bright Ideas 2 Class Book and app Pack

Bright Ideas 2 Class Book and app Pack

Kategorie:
Bright Ideas 2 Class Book and app Pack

Tytuł jest jednym z komponentów do serii BRIGHT IDEAS.
Kurs gwarantuje sukces na egzaminach Cambridge English Qualifications.

Bright Ideas to 7-częściowy kurs  przeznaczony dla dzieci w wieku 6-11 lat. Ciekawe treści i znane tematy, a także interaktywny sposób nauki szczególnie rozwijają sprawności pisania i czytania.Dzięki dużej elastyczności pozwala na rozwijanie umiejętności XXI wieku poprzez kreatywne zabawy, gry i zadania. Filmy, historyjki animowane, oprogramowanie na tablice interaktywne i interaktywne ćwiczenia na platformie motywują uczniów do odkrywania świata za pomocą języka angielskiego. Bright Ideas rozwija myślenie krytyczne za pomocą „Big Questions”. Używanie „Wielkich Pytań”, uczy i promuje umiejętności XXI wieku. Kurs łączy klasę z „rzeczywistym światem” i zachęca do dzielenia się pomysłami na współprace.

Towarzyszący kursowi zestaw atrakcyjnych materiałów drukowanych i cyfrowych urozmaica i wzbogaca lekcje i pozwala na dostosowanie ich do zróżnicowanych sytuacji w klasie.
Testy i arkusze ćwiczeń do pobrania zapewniają zasoby i ćwiczenia, które można dostosować do wszystkich sytuacji dydaktycznych.

Komponenty kursu:

- Class Book
- Activity Book with Online Practice
- Teacher's Pack
- Classroom Resource Pack(Flashcards, Wordcards, Poster)
- Audio CDs
- Exam Power Pack DVD (for levels 1-6)

Format: 22x28 cm
Jeżeli chcesz kupić Bright Ideas 2 Class Book and app Pack w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/bright-ideas-2-class-book-and-app-pack-isbn-9780194117883/543303