Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Bright Ideas 1 Class Book and app Pack

Bright Ideas 1 Class Book and app Pack

Kategorie:
Bright Ideas 1 Class Book and app Pack

Tytuł jest jednym z komponentów do serii BRIGHT IDEAS.

Gwarantujący sukces na egzaminach Cambridge English Qualifications. Kurs  7-częściowy  gwarantujący sukces na egzaminach Cambridge English Qualifications. Przeznaczony dla dzieci w wieku 6-11 lat.
Filmy, historyjki animowane, oprogramowanie na tablice interaktywne i interaktywne ćwiczenia na platformie motywują uczniów do odkrywania świata za pomocą języka angielskiego. Dzięki dużej elastyczności, kurs pozwala na rozwijanie umiejętności XXI wieku poprzez kreatywne zabawy, gry i zadania. Treści i znane tematy, a także interaktywny sposób nauki szczególnie rozwijają sprawności pisania i czytania. Towarzyszący kursowi zestaw atrakcyjnych materiałów drukowanych i cyfrowych urozmaica i wzbogaca lekcje i pozwala na dostosowanie ich do zróżnicowanych sytuacji w klasie.  Bright Ideas łączy klasę ze światem rzeczywistym, zachęca dzieci do współpracy i komunikacji i rozwija myślenie krytyczne za pomocą „Big Questions”, dodatkowo wzmacniając ciekawośc dziecka.


Komponenty kursu:

- Class Book
- Activity Book with Online Practice
- Teacher's Pack
- Classroom Resource Pack(Flashcards, Wordcards, Poster)
- Audio CDs
- Exam Power Pack DVD (for levels 1-6)

Format: 22x28 cm
Jeżeli chcesz kupić Bright Ideas 1 Class Book and app Pack w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/bright-ideas-1-class-book-and-app-pack-isbn-9780194117852/554192