Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Bright Ideas 1 Activity Book with Online Practice

Bright Ideas 1 Activity Book with Online Practice

Kategorie:
Bright Ideas 1 Activity Book with Online Practice

Tytuł jest jednym z komponentów do serii BRIGHT IDEAS. 7-częściowy kurs gwarantujący sukces na egzaminach Cambridge English Qualifications. Przeznaczony dla dzieci w wieku 6-11 lat. Dzięki dużej elastyczności pozwala na rozwijanie umiejętności XXI wieku poprzez kreatywne zabawy, gry i zadania.Innowacyjne treści i znane tematy, a także interaktywny sposób nauki szczególnie rozwijają sprawności pisania i czytania.
Towarzyszący kursowi zestaw atrakcyjnych materiałów drukowanych i cyfrowych urozmaica i wzbogaca lekcje i pozwala na dostosowanie ich do zróżnicowanych sytuacji w klasie. Filmy, historyjki animowane, oprogramowanie na tablice interaktywne i interaktywne ćwiczenia na platformie motywują uczniów do odkrywania świata za pomocą języka angielskiego. Bright Ideas łączy klasę ze światem rzeczywistym, zachęca dzieci do współpracy i komunikacji i rozwija myślenie krytyczne za pomocą „Big Questions”. Co lubimy w szkole? Jak się bawimy? Czym różnią się ludzie i zwierzęta? Kładąc silny nacisk na rozwój umiejętności czytania i pisania poprzez interaktywną naukę. Bright Ideas Level 1 oferuje obszerne wsparcie w zakresie egzaminów i umiejętności czytania i pisania z korzyścią dla innowacyjnych treści i znanych tematów.


Komponenty kursu:

- Class Book
- Activity Book with Online Practice
- Teacher's Pack
- Classroom Resource Pack (Flashcards, Wordcards, Poster)
- Audio CDs
- Exam Power Pack DVD (for levels 1-6)


Format: 22x28 cm
Jeżeli chcesz kupić Bright Ideas 1 Activity Book with Online Practice w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/bright-ideas-1-activity-book-with-online-practice-isbn-9780194110471/494253