Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Biologia. Podręcznik. Szkoła branżowa. Nowa Podstawa Programowa 2019 - (PP)

Biologia. Podręcznik. Szkoła branżowa. Nowa Podstawa Programowa 2019 - (PP)

Kategorie:

Biologia. Podręcznik. Szkoła branżowa. Nowa Podstawa Programowa 2019 - Szkoła ponadpodstawowa.

Podręcznik "Biologia 1. Podręcznik" autorstwa Beaty Jakubik i Renaty Szymańskiej przeznaczony jest dla uczniów szkoły branżowej I stopnia, którzy ukończyli ośmioletnią szkołę podstawową. Książka zgodna jest z obecną podstawą programową oraz uwzględnia jedną godzinę zajęć biologii tygodniowo. W zrozumiały i łatwy do przyswojenia sposób przedstawiono w nim podstawy biologii, między innymi opis funkcjonowania podstawowej jednostki każdego organizmu - komórki. Informacje zawarte w podręczniku rozmieszczone są w sposób logiczny od najprostszych pojęć do coraz bardziej złożonych tematów i zagadnień. Zrozumienie przedstawionych informacji ułatwiają opisane eksperymenty oraz obserwacje, a zapamiętanie nowych procesów - zamieszczone infografiki. Forma książki ułatwia przyswajanie wiedzy oraz zachęca do zgłębiania przedstawionych tematów. Podręcznik stanowi idealną pomoc edukacyjną zarówno podczas zajęć w szkole, jak i nauki w domu.

Podręcznik "Biologia 1." do szkoły branżowej I stopnia składa się z następujących działów: badania biologiczne, budowa chemiczna organizmów, komórka jako podstawowa jednostka budulcowa organizmów, energia i metabolizm, podziały komórkowe.

Dodatkowo, jako pomoc w usystematyzowaniu wiedzy, pomocny będzie "Biologia 1. Zeszyt ćwiczeń". Rodziały ułożone są analogicznie do "Biologia 1. Podręcznik", co pozwala na powtórzenie uzyskanych informacji dotyczących podstaw biologii.

Jeżeli chcesz kupić Biologia. Podręcznik. Szkoła branżowa. Nowa Podstawa Programowa 2019 - (PP) w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/biologia-podrecznik-szkola-branzowa-nowa-podstawa-programowa-2019---pp--isbn-9788378798729/535181