Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Biologia na czasie 1 Podręcznik Zakres Rozszerzony Nowa Podstawa Programowa 2019 (PP)

Biologia na czasie 1 Podręcznik Zakres Rozszerzony Nowa Podstawa Programowa 2019. Szkoła ponadpodstawowa

Podręcznik będzie pomocny dla uczniów w przyswojeniu materiałów z biologii. Publikacja pomaga kształcić umiejętność analizy procesów dzięki przejrzystym infografikom. Kształci umiejętność analizy doświadczeń biologicznych za pomocą samouczków ,,Krok po kroku", ,,Obserwacji" i ,,Doświadczeń". Pomaga w uporządkowaniu wiadomości z danego działu dzięki przekrojowemu ujęciu treści w postaci tabel, schematów i wykresów. Kształci umiejętność rozwiązywania zadań typu maturalnego dzięki praktycznym wskazówkom zawartym w ,,Jest na to sposób". Pomaga wyćwiczyć umiejętność udzielania odpowiedzi do określonych typów poleceń dzięki zadaniom typu maturalnego umieszczonym na końcu każdego działu.
Wydawnictwo: NOWA ERA

Jeżeli chcesz kupić Biologia na czasie 1 Podręcznik Zakres Rozszerzony Nowa Podstawa Programowa 2019 (PP) w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/biologia-na-czasie-1-podrecznik-zakres-rozszerzony-nowa-podstawa-programowa-2019-pp--isbn-9788326736360/533190