Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Biologia. Biologia na czasie. Część 3. Podręcznik. Zakres rozszerzony. Szkoła ponadpodstawowa (PP)

Biologia. Biologia na czasie. Część 3. Podręcznik. Zakres rozszerzony.

Szkoła ponadpodstawowa "Biologia na czasie 3. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe", to podręcznik dla uczniów liceów ogólnokształcących i techników. Jest  jednym z najlepszych dostępnych na polskim rynku podręczników do biologii.  Walorem cyklu jest holistyczne i wieloaspektowe podejscie do nauki biologii. Starannie przygotowany i uprządkowany podręcznik jest nieoceniony w zrozumieniu procesów zachodzacych w człowieku. Uczeń nabywa kluczowe umiejętności biologiczne jakimi są analiza procesów biologicznych oraz objaśnienia związków przyczynowo-skutkowych.

Podręcznik z serii Biologia na czasie 3:

- Pozwala łatwo zapamiętać i zrozumieć istotne procesy dzięki czytelnemu i uporządkowanemu ich przedstawieniu, m.in. w postaci infografik.

-  Odwołuje się do życia codziennego oraz wykorzystywania wiedzy w praktyce poprzez tematy poruszane w elementach O tym się mówi! oraz Bliżej życia.

- Przyspiesza naukę dzięki celom lekcji podanym w elemencie Zwróć uwagę na…, podsumowaniom zamieszczonym po każdej lekcji w elemencie W skrócie oraz Podsumowaniom znajdującym się na końcu każdego działu.

W podręczniku znalazł się również dział "Przypomnij sobie", który pomoże uczniom w powtórzeniu oraz utrwaleniu wiedzy biologicznej z poprzednich klas.


Liczba stron:496
Format: 17 x 24 cm
Wydawnictwo: NOWA ERA

Jeżeli chcesz kupić Biologia. Biologia na czasie. Część 3. Podręcznik. Zakres rozszerzony. Szkoła ponadpodstawowa (PP) w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/biologia-biologia-na-czasie-czesc-3-podrecznik-zakres-rozszerzony-szkola-ponadpodstawowa-pp--isbn-9788326742170/654172