Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Biologia. Biologia na czasie. Część 2. Podręcznik. Zakres podstawowy. Szkoła ponadpodstawowa (PP)

Biologia. Biologia na czasie. Część 2. Podręcznik. Zakres podstawowy. Szkoła ponadpodstawowa  

Podręcznik jest  kierowany do uczniów klasy drugiej liceum ogólnokształcącego oraz technikum. Książka zawiera treści z podstawy programowej w zakresie podstawowym.
W klasie drugiej uczniowie  zdobędą informacje na temat poszczególnych układów narządów, budujących organizm człowieka. Wiadomości te pozwolą zrozumieć, w jaki sposób funkcjonuje ludzkie ciało.
Na początku każdego tematu wyszczególnino treści, które ułatwia znalezienie najważniejszych wiadomości. Jest podpowiedź jak najłatwiej zapamiętać ważne informacje. Ogromną role odgrywają  zadania kontrolne, pozwalające sprawdzić wiedzę i utrwalić zdobyte wiadomości. Co ważniejsze  ukazują, w jaki sposób wiedza biologiczna jest stosowana w praktyce. Starannie opisane procesy obserwacji czy doświadczeń pozwalają na dokładną analizę poszczególnych etapów proces funkcjonowania życia.

Materiał podręcznika podzielony został na 12 działów, każdy z nich zawiera kilka tematów.. Wszystkie dotyczą funkcjonowania ludzkiego organizmu oraz układów w nim występujących. Na końcu publikacji zamieszczono klucz odpowiedzi do ujętych w nim zadań, przydatne terminy oraz indeks.
Najważniejsze informacje z danego działu podane zostały w sekcjach zatytułowanych „Podsumowanie”, a powtarzaniu wiadomości oraz doskonaleniu umiejętności rozwiązywania zadań służą zadania umieszczone po każdym dziale w sekcjach „Sprawdź, czy już umiesz!”.

W podręczniku znalazły się zarówno elementy przypominające wiedzę zdobytą w szkole podstawowej, jak i rozmaite ciekawostki, zachęcające dzieci do pogłębiania wiedzy.
W "Biologii na czasie" znalazły się również opisy wybranych chorób (objawy, przyczyny, profilaktyka).

Liczba stron: 328
Format: 17.0 x 24.0 cm
Wydawnictwo: NOWA ERA

Jeżeli chcesz kupić Biologia. Biologia na czasie. Część 2. Podręcznik. Zakres podstawowy. Szkoła ponadpodstawowa (PP) w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/biologia-biologia-na-czasie-czesc-2-podrecznik-zakres-podstawowy-szkola-ponadpodstawowa-pp--isbn-9788326738562/551659