Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Biologia. Biologia na czasie. Część 2. Karty pracy ucznia. Zakres podstawowy. Szkoła ponadpodstawowa wydanie 2021r. (PP)

Biologia. Biologia na czasie. Część 2. Karty pracy ucznia. Zakres podstawowy. Szkoła ponadpodstawowa wydanie 2021r. (PP)

Kategorie:

Biologia na czasie 2. Karty pracy ucznia dla liceum ogólnokształcącego i technikum, zakres podstawowy 2021

„Biologia na czasie” to sprawdzona i ceniona seria, teraz wzbogacona o nowe rozwiązania ułatwiające nauczanie biologii w zakresie podstawowym oraz pomagające w jeszcze lepszym przygotowaniu się do egzaminu maturalnego w zakresie rozszerzonym.

Seria z Nowej Ery zawiera również pozostałe części, które pomagają zrozumieć zagadnienia związane z botaniką, zoologią, ekologią, ewolucją i genetyką. W środowisku nauczycieli wydawnictwo stanowi częsty wybór, a jego publikacje komentowane są jako rzetelne i dobrze przygotowujące uczniów do egzaminów. Ćwiczenia mogą stać się świetnym dodatkiem do podręcznika lub też mogą być używane oddzielnie.

 

''Biologia na czasie 2. Karty pracy ucznia dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpostawowe" to idealny sposób na systematyczne powtórki materiału z lekcji na lekcję. Dzięki nim uczeń będzie miał możliwość ułożenia i sprawdzenia swojej wiedzy, a także zrozumienia dokładniej materiału, który wystąpił na lekcji.

Systematyka w przypadku nauki jest niezwykle ważna, to ona pozwala na pozostawieniu pozyskanej wiedzy w pamięci. Aby tak się stało, a nauka nie przypominała czytania ściany teksu z podręcznika, warto wziąć pod uwagę specjalne karty ćwiczeń. Zawierają one specjalnie ułożone ćwiczenia, które od ucznia wymagają nie tylko wiedzy pamięciowej, ale uczą też jak tworzyć odpowiedzi oparte na powiązaniu faktów i wniosków.

Druga część ćwiczeń pomaga w dokładnym zrozumieniu organizmu człowieka i zagłębia się w tajniki anatomii. Stanowi świetne uzupełnienie do lekcji, zarówno dla osób zainteresowanych biologią, jak i dla tych, którym biologia sprawia trudności i kojarzy się tylko z wykuwaniem informacji.

Jeżeli chcesz kupić Biologia. Biologia na czasie. Część 2. Karty pracy ucznia. Zakres podstawowy. Szkoła ponadpodstawowa wydanie 2021r. (PP) w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/biologia-biologia-na-czasie-czesc-2-karty-pracy-ucznia-zakres-podstawowy-szkola-ponadpodstawowa-wydanie-2021r--pp--isbn-9788326741326/654395