Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Biologia 2. Karty pracy ucznia. Zakres podstawowy. Szkoła ponadpodstawowa (PP)

Karty pracy ucznia. Biologia. Klasa 2. Zakres podstawowy. Liceum i technikum

"Biologia 2. Karty pracy ucznia" autorstwa Alicji Kasińskiej stanowią dopełnienie "Biologia 2. Podręcznik". Przeznaczone są dla uczniów liceum i technikum, którzy ukończyli ośmioletnią szkołę podstawową. Karty pracy ucznia zgodne są z obecną podstawą programową (Reforma edukacji z 2017 r.) oraz uwzględniają zwiększony do dwóch wymiar godzin lekcji biologii w drugiej klasie. Karty pracy ucznia pomagają w usystematyzowaniu i powtórzeniu wiedzy zdobytej w szkole. Układ działów i tematów jest analogiczny jak w podręczniku. Umożliwia to wykorzystanie kart pracy zarówno w czasie lekcji, jak i podczas nauki przez ucznia w domu. Rozwiązywanie zadań problemowych pomaga w zrozumieniu nowych czy problematycznych zagadnień z zakresu biologii, związanych z m.in. funkcjonowaniem organizmu człowieka oraz podstawami genetyki. Stanowią idealny materiał edukacyjny ułatwiający przygotowanie do sprawdzianów i kartkówek. "Biologia 2. Karty pracy ucznia" w zakresie podstawowym składają się z pięciu działów: budowa i funkcjonowanie organizmu człowieka, ekspresja informacji genetycznej, genetyka klasyczna, zmienność organizmów, biotechnologia. Karty pracy są integralną częścią podręcznika "Biologia 2." pochodzącego z tej samej serii. Podręcznik i karty pracy stanowią kontynuację "Biologia 1. Podręcznik" oraz "Biologia 1. Karty pracy ucznia" na poziomie podstawowym dla uczniów liceum i technikum po ośmioletniej szkole podstawowej.
Jeżeli chcesz kupić Biologia 2. Karty pracy ucznia. Zakres podstawowy. Szkoła ponadpodstawowa (PP) w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/biologia-2-karty-pracy-ucznia-zakres-podstawowy-szkola-ponadpodstawowa-pp--isbn-9788366365933/553585