Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Beste Freunde Klasa 7. Podręcznik. wyd. 2017

Beste Freunde Klasa 7. Podręcznik. wyd. 2017

Kategorie:

Podręcznik do języka niemieckiego dla klasy 7 szkoły podstawowej

Best Freunde to seria podręczników dla uczniów klas 7 i 8 rozpoczynających naukę języka niemieckiego. Realizuje wszystkie założenia nowej podstawy programowej II. 2 dla drugiego języka obcego i jest idealnie dostosowana do liczby godzin określonej w ramowym planie nauczania.

Seria w przyjazny sposób prezentuje słownictwo, struktury językowe i zagadnienia gramatyczne. Uczniowie śledzą losy grupy przyjaciół, obserwują ich w różnych sytuacjach dnia codziennego, co pozwala im opanować język, jakim się posługują ich niemieckojęzyczni rówieśnicy, natomiast dwujęzyczna Anna zwraca uwagę na podobieństwa i różnice między językiem polskim i niemieckim

W części Start uczniowie poznają podstawowe słownictwo i strukruty językowe. Każdy z trzech kolejnych modułów, podzielonych na trzy krótkie lekcje, ma swojego bohatera. Książka obfituje w różnorodne teksty do czytania i słuchania, urozmaicone ćwiczenia oraz liczne gry i zabawy dostosowane do wieku uczniów. Każdy moduł kończą skecje Landeskunde, Projekt, zestawienie gramatyki Auf einen Blick oraz ćwiczenia powtórkowe Wiederholung.

Jeżeli chcesz kupić Beste Freunde Klasa 7. Podręcznik. wyd. 2017 w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/beste-freunde-klasa-7-podrecznik-wyd-2017-isbn-9783191710569/459122