Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Beste Freunde A1/2 Zeszyt ćwiczeń + CD-ROM (1) edycja niemiecka nowa edycja

Nowa seria podręczników Beste Freunde to idealne rozwiązanie dla nauczycieli pracujących w gimnazjum. Bohaterowie Laura, Simon i Anna pokazują niemiecką codzienność w zabawnych historiach. Uczniowie zaprzyjaźniając się z grupą młodych ludzi z podręcznika, odkrywają także podobieństwa między naszym krajem a rzeczywistością regionów niemieckojęzycznych. Przejrzysta struktura podręcznika, krótkie i proste pod względem językowym lekcje są dobrze zorganizowane. Łagodna progresja i przemyślany układ treści czynią nauczanie i uczenie się języka niemieckiego łatwym.

Beste Freunde przygotowuje do egzaminu gimnazjalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym, jest przeznaczony do początkujących i kontynuujących naukę języka w wymiarze 2 godzin tygodniowo, został opracowany przy udziale polskich autorów i ekspertów.

Kurs ten uwzględnia oczekiwania polskich uczniów i nauczycieli. Polskojęzyczna bohaterka wskazuje podobieństwa i różnice między językiem polskim i niemieckim, co sprzyja przyjaznemu nastawieniu do niemieckiego, a systematyczny trening rozumienia ze słuchu, pisania i rozumienia tekstów pisanych ułatwiają uczniom szybki i skuteczny rozwój umiejętnośći komunikowania się w języku niemieckim

Jeżeli chcesz kupić Beste Freunde A1/2 Zeszyt ćwiczeń + CD-ROM (1) edycja niemiecka nowa edycja w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/beste-freunde-a1-2-zeszyt-cwiczen--cd-rom-1-edycja-niemiecka-nowa-edycja-isbn-9783196010510/553879