Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Bąkowe tabu. Dlaczego wzdęć nie wolno lekceważyć i jak się pozbyć gazów.

Bąkowe tabu. Dlaczego wzdęć nie wolno lekceważyć i jak się pozbyć gazów.

Kategorie:

Dzięki dystansowi Autora nie tylko przestaniesz wstydzić się wzdęć, ale również uświadomisz sobie, jak ważne sygnały Ci one wysyłają i jak wiele ryzykujesz bagatelizując te bezcenne podpowiedzi. Zaczniesz rozpoznawać substancje balastowe i różne typy błonnika. Autor rzuca nowe światło również na skrobię, glutenowy spisek, celiakię i mleko. Obala też mit, że owoce są zawsze zdrowe i obnaża działanie słodzików, zamienników cukru, napojów, palenia, a nawet niektórych zapachów. Dzięki niemu zastosujesz zarówno prebiotyki, jak i probiotyki i zdołasz uzdrowić jelita. Uświadomisz sobie także, jak duży wpływ na wzdęcia ma Twoja psychika oraz stres. Nauczysz się relaksować dzięki właściwemu oddychaniu i bez trudu zastosujesz trzyminutowe ćwiczenia oddechowe. Wzdęcia? Gazy? To już przeszłość!

Jeżeli chcesz kupić Bąkowe tabu. Dlaczego wzdęć nie wolno lekceważyć i jak się pozbyć gazów. w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/bakowe-tabu-dlaczego-wzdec-nie-wolno-lekcewazyc-i-jak-sie-pozbyc-gazow--isbn-9788381680097/517717