Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Atlas Wiedza o społeczeństwie Ponadgimnazjalny

Atlas Wiedza o społeczeństwie Ponadgimnazjalny

Atlas Wiedza o społeczeństwie jest pierwszą na rynku szkolnym publikacją do nauczania tego przedmiotu zarówno w gimnazjum, jak i w szkołach ponadgimnazjalnych.
Dzięki zastosowaniu nowatorskich metod prezentacji danych statystycznych, przedstawione
w nim zagadnienia są zrozumiałe i łatwe do zapamiętania przez ucznia. Przejrzysty układ treści, atrakcyjna forma graficzna, czytelne mapy i wykresy ułatwiają korzystanie z atlasu.

Atlas został opracowany na podstawie najnowszych danych statystycznych i geopolitycznych, pochodzących z źródeł polskich i zagranicznych. Umożliwi to uczniowi poznanie aktualnego obrazu świata oraz zjawisk w nim zachodzących. Przy realizacji atlasu uwzględniono założenia najnowszej podstawy programowej. Jest przydatną pomocą dla wszystkich uczących się wiedzy o społeczeństwie, niezależnie od tego, z jakim podręcznikiem pracują. Atlas szeroko prezentuje zagadnienia polityczne, społeczne, gospodarcze i kulturalne, stanowi niezbędne kompendium wiedzy zarówno dla maturzysty, jak i dla każdego ucznia pragnącego zrozumieć świat.

Jeżeli chcesz kupić Atlas Wiedza o społeczeństwie Ponadgimnazjalny w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/atlas-wiedza-o-spoleczenstwie-ponadgimnazjalny-isbn-9788326706004/105190