Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Alicia En El Pais De Las Maravillas / Alicja w Krainie Czarów z podręcznym słownikiem hiszpańsko-pol

Alicia En El Pais De Las Maravillas / Alicja w Krainie Czarów z podręcznym słownikiem hiszpańsko-pol

Kategorie:

Alicja w krainie czarów to klasyczna powieść z pogranicza snu i jawy. Wydana w 1865 roku przez Lewis Carroll jest jedną z najpoczytniejszych dzieł literatury dziecięcej na świecie, które zostało przetłumaczone na ponad 25 języków. Książkę polubią nie tylko dzieci, ale również dorośli ponieważ magiczna podróż małej Alicji do fantastycznej krainy jest spełnieniem marzeń każdego dziecka. Akcja powieści opowiada o Alicji, która goniąc Białego Królika wpada do podziemnego tunelu, gdzie za pomocą magicznych ciasteczek zmieniających wzrost dostaje się do Krainy Czarów. W książce spotkamy dobrze wszystkim znane postacie Białego Królika, Zwariowanego Kapelusznika, Kota z Cheshire czy Królową Kier.

Jeżeli chcesz kupić Alicia En El Pais De Las Maravillas / Alicja w Krainie Czarów z podręcznym słownikiem hiszpańsko-pol w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/alicia-en-el-pais-de-las-maravillas--alicja-w-krainie-czarow-z-podrecznym-slownikiem-hiszpansko-pol-isbn-9788365646569/481752